Datum a čas

Dnes je úterý, 18. 1. 2022, 19:53:59

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Počasí

Počasí dnes:

18. 1. 2022

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Přehrát/Zastavit Další

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Náhodný výběr z galerie

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Složení obecního úřadu, zastupitelstva obce a výbory obecního zastupitelstva

 

Obecní úřad Iveta Fojtíková - starostka obce 583 237 181
777 757 688
  Josef Hroch - místostarosta obce 770 192 767
 

Pavlína Zaoralová - referent sociální a bytový, evidence obyvatel, podatelna, míst. poplatky, ověřování, czechpoint

583 237 151
776 757 693
 

Andrea Mošelová - referent ekonomický

583 284 615
776 759 903
 

Ing. Jindřiška Bittnerová - referent stavební

583 284 624
777 757 060
 

Jiří Štefečka - referent technicko-hospodářský

607 964 988
 

Veronika Špačková - referent samosprávy

770 139 798
  Martin Bár - lesní 771 121 339
     
Zastupitelstvo obce Iveta Fojtíková ( starostka obce )
  Josef Hroch ( místostarosta )
  Bc. Věra Kulichová
  Renata Nosálová
  Andrea Pavelková
  Josef Procházka
  Bc. Kamil Talpa
  Zdeněk Tesař
  Martin Vlček
  Miroslava Vlčková
 

Stanislav Pavelka

 

Finanční výbor

Předseda: Bc. Věra Kulichová
Členky: Ing. Dana Ponížilová  

              Iveta Smolková                                                                                   

Zapisovatelka: Andrea Mošelová                          

Kontrolní výbor

Předseda: rezignoval, nebyl zatím zvolen jiný
Členové: Robert Dulík
             Jiří Bittner, DiS.  

Zapisovatelka: Veronika Špačková
               

Výbor pro výstavbu

Předseda: Martin Vlček
Členové:   Bc. Kamil Talpa
               Bc. Věra Kulichová
               Martin Minarik
               Josef Hroch

Zapisovatelka: Ing. Jindřiška Bittnerová

Komise sociální a bytová (SaBK)

Předsedkyně: Renata Nosálová
Členové:  Marie Popelková
              Ludmila Kozáková
              Vladimíra Všetečková
              Bc. Marta Kantorková

Zapisovatelka: Pavlína Zaoralová

Komise životního prostředí (KŽP)

Předseda: Stanislav Pavelka
Členové:   Ing. Jan Doubrava

                   Radim Vlha

Zapisovatel: Jiří Štefečka

Kulturní komise 

Předsedkyně:  Jaromíra Bartošová

Členové:  Helena Marková

              Libuše Pavelková

Redakční rada 

Členové: Miroslav Mikuláštík           

             Bc. Věra Kulichová   

             Iveta Fojtíková

             Veronika Špačková